Zakupoholiczka

Nie da się ukryć, że jestem scrapbookingową zakupoholiczką. Nie potrzebuje nowych butów, bluzki. Nie dla mnie miliony kosmetyków zalegających na półkach, a do fryzjera chodzę raz w roku, kiedy już naprawdę muszę.
Nie palę, nie piję.
Chyba więc mogę sobie pozwolić na bycie scrapbookingową zakupoholiczką? Sam fakt posiadania pięknych papierów, cudownego dziurkacza albo fantazyjnego wykrojnika jest niesamowicie miły. A układanie nowych rzeczy na półkach to prawdziwa radość!

Czasem decyduje się nie ograniczać do samego patrzenia na moje nowe nabytki i postanawiam od razu sprawdzić je w użyciu.
I z takich nowości powstała właśnie poniższa kartka.

_MG_5195 _MG_5197

Skoro nowości tak „natychają” mnie do tworzenia, to chyba mój zakupoholizm jest usprawiedliwiony?

Ten wpis opublikowano w kategoriach: kartki. Dodaj do zakładek ten link.

One Response to Zakupoholiczka

  1. sonrisa powiedział:

    Hehe, no… jak Ty jesteś zakupoholiczką to co ja mam powiedzieć? Już się śliię na te napisy w Przydasiach;) A przy okazji nominowałam Cie do Liebster Award… (niestety link do notki nei działa:( więc szczegółów musisz poszukac sama;)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected by WP Anti Spam